خدمات

  1. طراحی بردهای پیشرفته الکترونیکی: اعضای شرکت هدف گستر از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در گرایش¬های الکترونیک و قدرت هستند. در رزومه اعضای شرکت طراحی بردهای پیشرفته کنترلی و همچنین بردهای فرکانس بالا مشاهده می شود. 
  2. ارایه خدمات مهندسی الکترونیک: شرکت هدف گستر در کلیه زمینه های رشته الکترونیک از قبیل مشاوره در طراحی برد و خدمات، تعمیرات بردهای الکترونیکی و ... آماده همکاری می باشد.
  3. برگزاری دوره آموزشی: شرکت هدف گستر در زمینه های اسکادا و تله متری، مخابرات و الکترونیک علی الخصوص دستگاه های پایانه راه دور (RTU)، سیستم مخابراتی PLC و تله پروتکشن (TPS) وامکان برگزاری دوره های آموزشی را دارد. از جمله این دوره ها، دوره آموزش PLC و TPS برند Selta در مهرماه سال 1399 در شرکت محترم برق منطقه ای غرب می باشد.
  4. تامین تجهیزات و بازرگانی: شرکت هدف گستر علاوه بر تولید داخل تجیزات اسکادا و مخابرات پست، توانایی تامین این اقلام از قبیل TPS، PLC، RTU و ... از برندهای معتبر خارجی را دارد. 
  5. تعمیر و نگهداری تجهیزات: دستگاه های الکترونیکی به دلایل متعددی از جمله رطوبت، دما، نوسانات برق و ...معیوب می شوند. گاهی تامین مجدد بعضی از دستگاه ها علی الخصوص با در نظر گرفتن نرخ ارز به شدت سخت و هزینه بردار است. شرکت هدف گستر توانایی تعمیر دستگاه ها و بردهای معیوب سیستم های مختلف را با هزینه و زمان منطقی دارد. 
  6. نصب و راه اندازی تجهیزات: شرکت هدف گستر توانایی راه اندازی سیستم های تله¬متری، اسکادا و مخابرات پست از قبیل RTU، TPS و PLC از برندهای مختلف را دارد.